EkonomiGüncel

Ziraat Bankası 2 Gün İçinde Sizlere 200.000 TL Borç Kapatma ve Tüketici Kredisi Vereceğini Duyurdu!

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen kredi politikalarına uygun olarak 200000 TL’ye kadar borç kapattı ve tüketici kredisi verileceği açıklandı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyanın süresi azaltıldı ve iki gün içerisinde başvuru yapacak olan kişilere düşük faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi verileceği duyuruldu.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere 24 ay vadeli 12 ay vadeli 50000 TL’ye kadar da 36 ay vadeli kredi ödemeleri devam edecek.

Ziraat bankası borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, borç kapatma kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara başvurular, banka şubeleri üzerinden yapılıyor. Diğer bankalardaki olan güncel kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için destek kredilerinden faydalanabilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarınıza yatırarak hemen aynı gün içinde kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden de yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen ve Ziraat Bankası tarafından borç kapatma kredisi almak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verileceği açıklandı.

Emekli olan kişiler başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, emekli maaş hesapları üzerinden iki gün içerisinde 200000 TL’ye kadar kredi kullanılarak yüksek limitli kredi kullanabilir ve diğer bankalardaki olan tüm borçların da kapatabilirler.

Başa dön tuşu