EkonomiGüncel

Vakıfbank ve Halkbank duyurdu! 3 ay ödemesi olmayan bu nakit, Emekliye müjde olarak verildi!

Vakıfbank ve Halkbank duyurdu! 3 ay ödemesi olmayan bu nakit, Emekliye müjde olarak verildi! Kamu bankası olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşları 3 ay ödemesi olmayan yeni bir kredi kampanyası başladı. Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 50000 TL’ye kadar kredi ödemesi verilecek ve onaylanan bu krediler, dilediğiniz zaman hesaplarınıza internet üzerinden yatırılacaktır.

Gelir belgesiz 50000 TL emekli kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için bankalardan emekli maaş almaları durumunda işlem yaparak, kredi kullanabilmektedirler. Banka kredi notu uygun olan tüm vatandaşlar, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış oldukları emekli maaş hesabı aracılığı ile birlikte nakit kredi başvurusunda bulunabilir, onaylanan bu kredileri, diledikleri zaman hesaplarına yatırarak da hemen aynı gün içinde alabilmektedirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda iki banka üzerinden işlemlerinizi yapabilecek ve kredi kullanabileceksiniz. Nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemelerine, hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak vermektedir.

Kamu bankaları üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşları yapılacak olan bu kampanyalarda, kredi ödemelerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlem yapılarak, diğer bankalardaki kredi borçları da kapatılıyor.

Vakıfbank Kredi Başvurusu…

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi imkanı sağlanıyor. Emekli maaşınızı, Vakıfbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu, Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden yaparsanız 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Halkbank Emekli Kredisi Kampanyası…

Emekli maaşını Halkbank üzerinden alan vatandaşlar, kredi başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa banka şubesine gitmeden, Halkbank, mobil uygulaması üzerinden kolay bir şekilde işlem yapabiliyor. Gelir belgesiz 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için ilk taksit ödemenizde 90 gün erteleme yaparak da kredi alacak.

Başa dön tuşu