EkonomiGüncel

Vakıfbank maaşınızın 15 katına kadar kredi verecek! Aralık ayı sonuna kadar devam edecek

Vakıfbank maaşınızın 15 katına kadar kredi verecek! Aralık ayı sonuna kadar devam edecek. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank maaşınızın 15 katına kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara hızlı bir şekilde kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların banka şu artlarına uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman ödemelerini gerçekleştirerek, bu banka üzerinden kredi alabileceği haberi verildi.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu, Vakıfbank üzerinden gerçekleştirebilir ve kredi başvurunuzu yaparak bu bankadan kendi maaşınızın 15 katına kadar kredi kullanabilirsiniz.

Bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapmış oldukları başvurularda kredi ödemelerini banka şubelerinden alabildikleri gibi isterlerse internet bankacılığı kullanmaları durumunda, Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden de olabiliyor.

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlarında kampanyaya katılarak ihtiyaç kredisi kullanabilecekleri bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmekte. Emekli maaşınızı, Vakıfbank şubelerinde taşımanız durumunda sizlere verilecek olan bu kredilerde 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemesi hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Başa dön tuşu