Ekonomi

Vakıfbank banka hesabı olan kişilere 75.000 TL kredi ödemesi başladı! Banka 19’da açıkladı: Son Dakika

Vakıfbank banka hesabı olan kişilere 75.000 TL kredi ödemesi başladı! Banka 19’da açıkladı: Son Dakika. 9 gün içerisinde, Vakıfbank banka hesabı aracılığı ile birlikte nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere düşük faizli, ödemeler yapılacağı açıklandı. Vakıfbank, banka hesabı olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilerin belirli şartlar dahilinde ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden 75000 TL kredi kullanacak olan kişilere 24 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturularak, bankadan kredi kullanımı sağlanmaktadır.

Emekliye ayrı kredi…

Emekli maaşı alan vatandaşlar, emekli maaşlarını Vakıfbank şubelerine taşıyarak daha yüksek limitlerde krediler kullanabilir ve kredi notu düşük olsa bile maaş müşterisi olduğu için ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız sizlerde en yakın Vakıfbank şubesine giderek kimliğinizle birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşını Vakıfbank üzerinden alan vatandaşlar da 75.000 TL’ye kadar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa banka kredi puanı düşük olsa bile bu bankadan 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.

Nakit başvuru…

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte yapılabiliyor ve 75.000 TL kredi ödemesi almanız durumunda sizlere diğer bankadaki olan borçlarınızı kapatmanız için de destek verilmektedir. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şartlara uygun olan vatandaşlar, banka internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 9 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanabilmektedirler.

Başa dön tuşu