Ekonomi

Uzun Sürecek! Cumhurbaşkanı onaylı 0.49 faizli nakit kampanyası bugün başladı

Uzun Sürecek! Cumhurbaşkanı onaylı 0.49 faizli nakit kampanyası bugün başlayacak. 0.49 faiz oranları ile birlikte kamu bankaları üzerinden alabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyası 5000 TL’ye kadar ödeneceği açıklandı. 5000 TL kadar sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, 36 ay vadeli 0.49 faiz oranlarıyla birlikte kredi almak istiyorsanız, daha önce kamu bankaları üzerinden Kredi veya kredi kartı kullanmış olmanız ve maaş müşterisi olmanız istenmektedir.

Belirtilen kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi imkanı sağlanırken, bu şartlara uygun olmayan kişiler 0.49 faiz oranlarıyla birlikte kredi almak istiyorlarsa işlem yapamayacaklardır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank’ın başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan vatandaşlar, daha yüksek limitlerde krediler kullanmak içinde düşük faiz oranları ile birlikte bu bankaların kendileri için hazırlamış oldukları kredi kampanyalarına katılabilmektediler.

0.49 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurularını yapmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresiyle birlikte mobil uygulamalar üzerinden Cumhurbaşkanı destekli olarak verilecek. 0.49 faiz oranları haricinde emekli olan kişilere düşük faiz oranları ile birlikte internet kredisi kullandırılacak. Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilecek ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksin.

Başa dön tuşu