EkonomiGüncel

TCKN son rakamı 0-2-3-4-5-6-7-8-9 olanlar 100.000 TL ödeme olacak! Son dakika o banka açıkladı!

TCKN son rakamı 0-2-3-4-5-6-7-8-9 olanlar 100.000 TL ödeme olacak! Son dakika o banka açıkladı! Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan yeni kampanya ile birlikte nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi verilecektir.

Uygun faizlerle kredi almak isteyen ve ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecek ve onaylanan krediler, cep telefonları üzerinden mobil uygulaması kullanan tüm vatandaşlara da hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır.

Yapı Kredi Bankası kredi puanı uygun olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak da 100000 TL ödeme alacak olan tüm kişilere 5 dakika içerisinde kredi sonucu veriyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, isterseniz SMS ile isterseniz de bankanın mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 100000 TL kredi ödemesi nasıl alınır?

  • Sms ile başvuru yapmak isteyen kişiler Bireysel yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirini yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini gün ay yıl olarak yazması durumunda 44 11 numarasına mesaj olarak göndermesi gerekiyor.

Yapılacak olan başvuru sonrasında, TC kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapılacakmış sizlere 24 ay vadeli 100000 TL kredi onay alıp almadığınız hakkında bilgilerde, sizin mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna kısa mesaj ile birlikte gelecektir.

Yapılan başvurular sonrasında kredi işlemlerinde onay olan kişiler en yakın banka şubesine giderek kredi kullanabilmektedir. Sms ile kredi başvurusu yapamadıysanız bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da referans numarası alabilir ve kredi sonucunuzu bu referans numarası ile birlikte öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu