Ekonomi

TC kimlik son rakamı 5-6-7-8-9-0 olanlara ödeme! Bankadan hemen sonuç!

TC kimlik son rakamı -5-6-7-8-9-0 olanlara ödeme! Bankadan hemen sonuç! Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit ödeme alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan vatandaşlara belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri Akbank tarafından verilmektedir.

Akbank kredi notu uygun olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi ödemesi, sizleri vereceğini açıkladı. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda sizlere verilecek olan Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasında kredi notu 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar, kredi ödemelerinden faydalanabilmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanacak olan tüm vatandaşları belirli şartlar dahilinde ödemeleri gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, aynı gün içinde kullandırılacak.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 90 gün ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi kullanabilmektedirler. En yakın banka şubesine giderek veya bankaların SMS kredi servisini kullanarak da işlem yapabilirsiniz.

  • Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kimlik numarası üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak, 44 25 numarasına mesaj göndermesi gerekiyor.

Başa dön tuşu