Ekonomi

TC kimlik son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara 23.000 TL nakit ödeme! Nakit kredi alacaklar dikkat!

TC kimlik son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara 23.000 TL nakit ödeme! Nakit kredi alacaklar dikkat! Tc kimlik numarası üzerinden 23000 TL’ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara kampanya başlatan bu iki banka üzerinden sizlerde istediğiniz zaman bireysel tüketici kredisi kullanarak dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Akbank ve Denizbank, yapmış olduğu yeni kampanyada nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için belirli şartlar dahilinde ödeme alacakları hemen aynı gün içinde kredi işlemlerini gerçekleştiriyor. Başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, iki kredi ödemelerinden faydalanmak için şartları uygun olmaları durumunda işlemlerin hızlı bir şekilde yapabiliyor ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırarak kullanabiliyorlar.

2 BANKADAN KREDİ BAŞVURU

Nakit kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyası, dahilde, bireysel tüketici kredisi kullanmak istiyorsa, bankaların yapmış oldukları kredi politikalarına uygun bir müşteri olmasıyla birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman bankadan kredi başvurusu yapabilmektedir.

Akbank ve Denizbank üzerinden de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca kredi kullanacak olan kişilerin başvurularını gerçekleştirebilmeleri için Sms atarak işlem yapacağını söyleyebiliriz.

Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin.

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ise kredi başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, şubelere gitmeden hemen aynı gün içinde işlemlerini yapabileceğini söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu