EkonomiGüncel

TC Kimlik Numarası Sonu 0-2-8 Olanlara 99.000 TL Ödeme Yapılacak!

Kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 99000 TL’ye kadar ödeme yapılacağı haberi verildi. Kimlik numarası üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda 99000 TL’ye kadar kredi işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için ihtiyaç kredisi ödemeleri hızlı bir şekilde verileceği açıklandı.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da Yapı Kredi Bankası üzerinden ne kadar kredi onayı alabileceğinizi görebileceğiniz bu kampanyalardan yararlanmak isteyen tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem gerçekleştirilecek onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak da kullandırılacaktır.

Sms ile Yapı Kredi Bankası üzerinden kimlik numaranız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi işlemlerinizi yapmak için hemen 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara banka 5 dakika içerisinde sonuç verecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak, hemen kullandırılacaktır.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisinde bulunmak istiyorsanız, bireysel TC kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunduktan sonra uygun faiz oranlarından yararlanarak kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara belirtilen kredi politikalarına uygun olmaları ile birlikte hemen aynı gün içinde işlem yapılmaktadır. En yakın banka şubesi üzerinden de kredi işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalar aracılığıyla birlikte işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 90 gün ertelemeli kredi işlemi yapılmaktadır.

Başa dön tuşu