Ekonomi

TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara 15.000 TL Ödeme Verileceği Haberi Doğru Çıktı!

2 banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı yapmak isteyen kişiler için hazırlanan bu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, Denizbank ve Akbank üzerinden SMS atarak, başvuru yapabilirsiniz.

Bankaların bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan 15 bin TL krediler sizin kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemesi olarak vatandaşlara sunulmaktadır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu, Denizbank ve Akbank üzerinden yapmanız durumunda ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirerek, 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank, Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşların kredi notu, TC kimlik numarası sorgulaması sonrasında 1500 ve üzerinde olmasıyla birlikte hızlı bir şekilde kredi ödemeleri alabilecekleri bir kampanya hazırlanmaktadır. Denizbank ve Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan vatandaşlara en yakın banka şubesi üzerinden de işlemler gerçekleştirebildiği gibi aynı zamanda cep telefonları üzerinden SMS atarak da kredi işlemleri yapılmaktadır.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, 15000 TL kredi ödemesi alıp almadığını hemen görebilmektedir. Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılmak için başvuru yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına gönderin.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar hemen Akbank Direkt uygulaması, şifresi alarak başvurularını gerçekleştirebilecek ve banka üzerinden hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilecektir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu veriler ve onaylanan bu krediler, aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılarak kullandırılmaktadır.

Başa dön tuşu