EkonomiGüncel

TC Kimlik Numarası Son Rakamı: 0-2-4-6-8 Olanlar 40.000 TL Ödeme Alabilecekler! Duyuru Yapıldı!

TC Kimlik numarası üzerinden 40.000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Akbank ve Denizbank tarafından başlatılan kredi kampanyasına katılabilirler. TC Kimlik numaranız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, 36 ay vadeli kredi ödemesi olabileceğiniz bu kampanyalara, aracılığıyla birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

TC kimlik numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların kredi puanı 1400’ün üzerinde olması durumunda, Akbank veya Denizbank üzerinden istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilmektedir.

TC Kimlik numaranız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen kredi politikalarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde kredi ödemeleri yapılmaktadır. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyaları en basit yöntemler ile birlikte başvuru yapma şekli, SMS ile kredi başvuru yöntemidir.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz.

Denizbank, SMS ile kredi başvurusu kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda sizlere yapılmaktadır. 32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında kredi onayı alacak olan tüm vatandaşlar, hızlı bir şekilde sonuç verecek olan Denizbank, özellikle düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanmak isteyen vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi işlemi yapmaktadır. Denizbank, hesabı olan ve banka şubelerine gitmeden işlem yapacak olan kişiler ise Denizbank, mobil uygulaması olan Deniz, mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedir.

Başa dön tuşu