Güncel

Son dakika emekliye öğlen müjdesi! 17 Ekim Pazartesi yarından itibaren ödenmeye başlayacak üstelik 150.000 TL

Son dakika emekli haberleri bağlamında yeni kampanya start aldı. 150 000 liraya kadar kredi sağlanacak. Bu arada bankaların sürece dahil olarak emeklilere özel yüksek limitli ödemelere dahil oldu! İşte merak edilen ayrıntılar!

150.000 TL Veriliyor!

Emekliler maaşlarına ek olarak 150.000 TL kredi alabilecek. Emekliler bağlamında 150.000 TL destek almanız mümkün olacaktır. Haberimizde emeklilere 150.000 liraya kadar olan kredilerde bankacılık faaliyetleri ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. Bankanın emekliler bağlamında sahip olunan yeni kredi etkinliği açıklandı. Daha evvel 90.000 TL’ye kadar 3 sene vade ile aktarılan bu krediler, şimdi 150.000 TL’ye kadar çıkıyor. 150.000 TL’ye kadar kullanacağınız emeklilerin, başvuracağınız bankadan emekli maaşı alamama koşulu ve kredilerini alabilmeleri için banka kredisi politikası bulunmaktadır.

Şayet banka vasıtasıyla maaşınız alamıyorsanız, bunun çözümü var! Hemen ipotek için çalışmaları başlatabilirsiniz.
Böylece ipotekli krediye müracaat yapma hakkına kavuşursunuz. Bu da sizin kredi çelerek, daha az maliyetle nakit bulmanızı olası kılacaktır. Üstelik emekliyseniz, çok daha kolay bir şekilde kredi çekebilirsiniz!

Halkbank detayları açıkladı!

Halkbank son günlerde değişik kampanyalarla emekli kredisi sürecine ilave oluyor. Üstelik tam 150 bin TL emekliler için kredi kampanyasına katılım gösteren Halkbank’ın kredi şartları da olabildiğince hafif! Krediyi maaşlı kullanabilmeleri bağlamında detaylı kredi faaliyetleri. Hatta kredinin sağlayacağı 150.000 TL’lik bu kredi ile diğer bir bankadaki borcunuzu ödemek için kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası’da veriyor

Ziraat Bankası vatandaşlara fırsatları sunmasıyla ön plana çıkıyor. Ziraat Bankası şubesinden 150 bin Türk Lirasına kadar emekli kredisi müracaatını basitçe yapabilirsiniz.

Kredi limiti bu süreçte 150.000 liradır. 150.000 TL’den çok kredi kullanmak istiyorsanız bankaya ipotek sunarak ipotek başvurusunda bulunmanız olası olacaktır. Ev İpoteği, vasıta ipoteği ya da arsa ipoteği İstediğiniz vakit kredi müracaatını tamamlayabilirsiniz. Ziraat Bankasının kredi vadesi 3 seneye kadardır. Böylece kolay bir şekilde kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu