Ekonomi

Son dakika: Emekliye müjde! Cumhurbaşkanı imzaladı! 40.000 TL ödeme verilecek!

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte devlet destekli 40000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almanız isteniyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara bankalar belirli kredi politikalarına uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştiriyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları, kampanyalarda özellikle ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 5 dakika içerisinde kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden destek kredilerinden faydalanarak hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler banka şubelerine giderek, kimlikleri ve gelir, belgeleriyle birlikte başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Banka şubeleri üzerinden işlem yapmak istemeyen vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanabilmektedir.

Başa dön tuşu