EkonomiGüncel

Son 6 gün kaldı… Ziraat Bankası ve diğer 2 kamu bankası duyurdu, Banka hesabı olanlar dikkat!

Son 6 gün kaldı… Ziraat Bankası ve diğer 2 kamu bankası duyurdu, Banka hesabı olanlar dikkat! 6 gün içinde bu bankalar üzerinden nakit kredi kullanıp, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara kamu bankaları tarafından ödemeler verilecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları, kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden dilediğiniz zaman kredi ödemesi vermektedir. Emekli olan kişiler başta olmak üzere ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar, kamu bankaları üzerindeki hesapları üzerinden düşük limitli kredi kullanmak istiyorlarsa, 6 gün içerisinde bankalara başvurularını gerçekleştirerek, bu bankaların kampanyalarından faydalanabilirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden sizlerde başvuru yaparak, 100000 TL’ye kadar kredi kullanabilecekleri kullanmış olduğunuz bu krediler ile birlikte diğer bankalardaki olan tüm kredi ve kredi kartı borçlarımızı kapatarak destek alabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi vermektedir. diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız içinde bu bankalar üzerinden sizlere kredi ödemeleri verilmektedir.

 

Emekli maaşını bu bankalar üzerinden alan vatandaşlar içinde bu üç banka üzerinden sizlere 100.000 TL’ye kadar kredi verileceği açıklandı.

Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden alan ve kredi başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyalarda 7 24 kredi kullanabileceğinizi emekli kredilerine katılarak, diğer bankadaki olan tüm borçlarımızı da kapatabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank’ın resmi internet sitelerine giriş yaparak, kampanya detayları hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu