Ekonomi

SGK Duyurdu! Emekliye 3 Bankadan 109.000 TL Ödeme Olacak, İstediğiniz Gibi Kullanacaksınız

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere belirtilen şartlara göre, hızlı bir şekilde kredi işlemleri yapılacağı, onaylanan bu kredileri de hemen hesaplarına yatırarak, 24 ay vadeli 12 ay vadeli kredi paketleriyle birlikte kredi alacağı açıklandı.

Sgk destekli olarak 109000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan tüm vatandaşların emekli maaşları Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinde olması durumunda kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Emekli maaşı, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte almış olduğunuz ihtiyaç kredisi kampanyasında, sizlerde 109.000 TL SGK destekli düşük faizli kredi kullanmak istiyorsanız, diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatmanız gerekmektedir.

Sgk destekli başvuru

Sgk destekli başvurularda hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlar, 109000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa o nakit ihtiyacı olması durumunda banka şubelerine gitmeleri gerekiyor. Başvurularını gerçekleştirecek olan tüm emeklilerin, nakit ihtiyacı olması durumunda şartlar dahilinde ihtiyaç kredileri hemen aynı gün içinde ödenmekte, onaylanan kredilerde hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır. Düşük faiz oranları ile birlikte alabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde belirtilen kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçlarını alabilecekleri bu kredi kampanyaları ile birlikte 36 ay vadeli kredi alabileceğini de söylemek istiyoruz.

En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden özellikle emekli maaşını almayan vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden yapacakları işlemler için öncelikli olarak maaş, taşıma işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Emekli maaşınızı kamu bankalarına taşıdıktan sonra başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere sadece ihtiyaç kredisi ile birlikte borç kapatma kredisi değil, ihtiyacı olması durumunda yüksek limitli ipotekli kredi konut kredisi ve taşıt kredisi de düşük faizlerle verilmektedir.

Başa dön tuşu