Güncel

Renault’tan ikinci el araba almak isteyenlere müjde! 2 yıl garantiyle satışa başlanacak!

2 yıl garantiyle satışa başlanacak! Renault’tan ikinci el araba almak isteyenlere müjde verildi. Türkiye’de sıfır ve ikinci el araba fiyatları yükselmişken bomba bir atıldı. Fransız otomobil devi Renault Türkiye’de ikinci araçlara yönelik dikkat çeken bir adım atmaya hazırlanıyor. Detayları şirketin Türkiye CEO’su detayları açıkladı. Yapılan açıklamada, ilk aşamada 6 yaşına kadar araçların yenileneceği ve 10 yaşına kadar araçların yenilenip satışa sunulacağı bilgisi paylaşıldı.

Renault’tan ikinci el araba almak isteyenlere müjde! 2 yıl garantiyle satışa başlanacak. Türkiye’de ve dünyada otomobil devi olan Renault bomba bir hazırlığa başladı. Şirketin CEO’su Hakan Doğu projeyle ilgili detayları açıkladı. Renault’un yenilenmiş ikinci el araç satışı için son aşamada olduğu, araba satışlarına yeni bir soluk getireceği öğrenildi. Şimdi gözler araç satışının ne zaman başlayacağına çevrildi. Şirket CEO’su ise merak edilen detaylı bilgiyi duyurdu.

Close up of sales manager in black suit selling the car to the customer.

YENİLENMİŞ 2. EL ARAÇLAR GELİYOR

Renault Türkiye’de ikinci araçlara yönelik dikkat çeken bir adım atıyor. 2023’te başlayacak projeyle yenilenmiş ikinci el araç satışı yapılacak.

6 YAŞINDAN 10 YAŞINA KADAR YENİLENECEK

Paylaşılan bilgiye göre, ilk aşamada 6 yaşına kadar araçlar yenilenecek ve 10 yaşına kadar araçlar yenilenip satışa sunulacak.

MOTOR DA DAHİL YENİLENECEK

Şirketin CEO’sunun yaptığı açıklamaya göre, motor da dahil 6 ile 10 yaş arası araçlar yenileme kapsamına alınacak.

2023’TE BAŞLIYOR

Renault’un paylaştığı bilgiye göre proje 2023 yılında başlayacak.

Başa dön tuşu