Ekonomi

PTT üzerinden başvuru yapan emeklilere 50.000 TL ödeme! Son dakika haberi!

PTT üzerinden başvuru yapan emeklilere 50.000 TL ödeme! Son dakika haberi! Ptt üzerinden 50000 TL’ye kadar nakit kredi kullanacak olan tüm emekliler için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplarına yatırılarakcaktır. 50 bin TL hesabınıza yatırılacaktır. Ptt üzerinden 50000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun faiz oranlarıyla birlikte hemen işlem yapabilirsiniz.

PTT EMEKLİ KREDİSİ

Ptt, emekli sadece kendi bankasından emekli maaş alan tüm vatandaşlar için verilecek olan bir kredi kampanyası olarak göze çarpıyor. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek nakit işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve PTT üzerinden dilediğiniz zaman kredi başvurunuzu cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da yapabilirsiniz.

Ptt şubeleri üzerinden de başvurularını gerçekleştirecek olan emeklilere verilecek olan 50000 TL kredi ödemelerinde 36 ay vadeli ödeme tablosu ve diğer bankalardaki olan borçlarını kapatmaları içinde borç kapatma kredisi imkanı sağlanır.

Ptt üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar veya emekli maaşını PTT’ye taşıdıktan sonra ilk maaşını çeken vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak PTT şubelerine gitmeden başvuru yapabilir.

Ptt, yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz durumunda nakit başvurusunda bulunmuş olacaksınız. başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 50000 TL ödeme almaları durumunda olmaz. 6 ay vadeli olarak işlem yapmaktadırlar.

Başa dön tuşu