EkonomiGüncel

PTT emeklilere 90 bin TL ödeme veriyor! Açıklama geldi ve Emekliler sıraya girmeye başladı

PTT emeklilere 90 bin TL ödeme veriyor! Açıklama geldi ve Emekliler sıraya girmeye başladı. PTT üzerinden nakit İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan işlemlerde kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

PTT, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda kredi işlemlerini gerçekleştirmek için başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 90000 TL kredi ödemesi hemen aynı gün içinde ödeniyor.

Banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri, hesabınıza yatırarak da alabileceksiniz. PTT, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirmek isteyen ve kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için banka uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirecektir.

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen emekliler maaş müşterisi olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurularını, şubelere gitmeden hızlı bir şekilde yapabilmektedirler.

Ptt, emekli kredisi başvurusunu, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredileri, mobil uygulamalar üzerinden de kullanabileceksiniz.

Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Başa dön tuşu