EkonomiGüncel

PTT Açıklama yaptı: TC kimlik numarasına göre elden nakit ödemesi yapacak! PTT gişelerine gidin!

PTT Açıklama yaptı: TC kimlik numarasına göre elden nakit ödemesi yapacak! PTT gişelerine gidin! Ptt üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri gerçekleştirebilecekleri bir yeni kampanya başladı.

Ptt, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bireysel müşterilere aktif Bank aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı başlatacak ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırmanız şartı ile birlikte sizlere hızlı bir şekilde 30000 TL ile 50000 TL arasında kredi ödemesi yapacaktır. Emekli olan kişileriyle birlikte kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların bireysel müşteri bulmaları durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek, PTT üzerinden kredi imkanı sağlanmakta.

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ptt üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 3050 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, ayrıca kredi başvurularını gerçekleştirmeleri halinde uygun faiz oranları ile birlikte bu bankadan emekli kredisi de kullanabiliyor. Emekli maaşını PTT üzerinden alan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak için emekli maaşını PTT’ye taşıyarak daha yüksek limitlerde krediler kullanabilmektedir.

Başa dön tuşu