Ekonomi

PTT 15 dakika içinde 15 bin TL ödeme yapacak! Bugün başladı, Gişelerden ve Cep telefonundan ödeme alın!

PTT 15 dakika içinde 15 bin TL ödeme yapacak! Bugün başladı, Gişelerden ve Cep telefonundan ödeme alın! Ptt üzerinden 15 dakika içerisinde 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden diledikleri zaman kredi ödemesi alabilmektedir. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız ve işlem yapmak istiyorsanız, kredi işlemlerinizi yapmak için banka şubelerine gitmeden de cep telefonunuz üzerinden PTT ve aktif Bank tarafından verilen kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

Son zamanlarda özellikle kredi notu düşük olan vatandaşlar için kredi kampanyaları başlatan PTT, 15 dakika içerisinde 15 bin TL ödenekli krediyi aktif bank ile birlikte vermektedir. Emekli olan kişilerde bu kredi kampanyalarına katılarak nakit kredi ödemelerinden faydalanabilecekler ve emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi ödemelerinden faydalanabilmektedirler. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemelerinden faydalanabilmeleri için uygun full duyuyor, birlikte verilecek olan 15 bin TL kredi hemen aynı gün içinde ödenmektedir.

PTT şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar cep telefonları üzerinden ücretli bir mesaj atarak da PTT ihtiyaç kredisi başvurusunu SMS ile katılabiliyor.

PTT yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz durumunda değerlendirmeye alınacak 15 dakika içerisinde gelecek olan sonuç ile birlikte de kredinizin onay alıp almadığını göreceksiniz.

PTT SMS ile kredi başvurusu yaparak onay alan vatandaşlar Genel müdürlüğü tarafından aranarak nasıl kredi kullanmak istedikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Başa dön tuşu