Güncel

Otomobil sahipleri canından bezdi! Önce indirim sonra üst üste bindirim! 7 Eylül benzin ve dizel fiyatları yangın yeri

Uzun zamandır brent petrol fiyatlarının düşmesi artık bir son buldu. Petrol fiyatlarının artışa geçmesiyle beraber ülkemizde benzin fiyatlarına ardı ardına zam yapılmaya başlandı. Yapılmayan, iptal edilen bir kaç zam sonrasında şimdi yine zam haberleri gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda akaryakıt fiyatlarına yine bir zam gelmesi söz konusu. Herkesin bildiği gibi, bir önceki gün motorine gelen 2 lira 41 kuruş indirim adeta eridi. Gece yarısı motorine 69 kuruş zam gelmişti. Bu gece motorine bir zam daha gelebilir. Benzin ve motorine gece yarısı zam gelmişti. Benzine 56 kuruş, motorine ise 69 kuruşluk zam yapılmıştı.

Sürücüler arabayı düze çıkartıyor! Benzin ve dizel 10 liraya inecek! Böyle bir açıklama yok! Ünlü uzman kesin konuştu!

7 Eylül benzin ve dizel fiyatları yangın yeri

Benzin fiyatları yine ters düz oldu. Sürücüler artık borsa gibi, benzin fiyatlarını her gün takip etmeye başladı. Edinilen verilere göre motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 77 kuruş zam bekleniyor. Zam pompa fiyatlarına yansıyacak. Gelecek zamla birlikte motorinin litre fiyatı tekrardan 26 lira seviyelerine yükselecek.

Yapılan zamlar araç sahiplerini bezdiriyor!

Otomobil sahipleri artan kasko, trafik sigortası ve parça maliyetleri ile uğraşırlarken bir yandan da benzin fiyatlarına yapılan ardı ardına zamlar can sıkıyor. Sektörden gelen veriler yine bir zam haberine işaret etse de sık sık olarak değişen brent petrol fiyatları sebebiyle hem zam miktarı farklılaşıyor hem de bazen yapılması gereken zamlar iptal ediliyor.

Başa dön tuşu