Ekonomi

İş Bankası ödeme verecek! Banka müşterisi olan kişilere 50.000 TL ödeniyor!

İş bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan yeni kredi ödemelerinde uygun faizlerle kredi ödemeleri 50000 TL olarak belirlendi. İş bankası banka müşterisi olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, diledikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, 50000 TL’ye kadar kredi ödemesinden faydalanabilirler. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi ödemesi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde destek kredilerinden faydalanabilirsiniz.

İş bankası iş cep uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu…

İş bankası kendi mobil uygulaması olan iş cep uygulaması üzerinden yapacağı kredi başvurularında, banka müşterisi olan kişilere düşük faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Banka müşterisi olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, kredi ödemelerinden faydalanabilecekler ve onaylanan bu kredileri, diledikleri zaman hesaplarına yatırarak kullanabilecekler.

  • İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için banka hesapları üzerinden internet şifresi oluşturup hemen iş cep uygulamasına giriş yapması isteniyor.

İş bankası bireysel müşterileri için başlatmış olduğu bu kampanyada, emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan tüm vatandaşlara destek kredi ödemesi yapmaktadır.

Bireysel müşterileri için başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilerek, aynı gün içinde işlemler gerçekleştirilmektedir ve iş cep uygulaması üzerinden yapılan tüm kredilerde gelir belgesiz olarak sizlere, ödemeler yapılmaktadır.

Başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için iş Bankası, ihtiyaç kredisi, son zamanlarda hızlı bir şekilde kredi onayı verilerek, vatandaşlara sunulan bir kredi türü olmaktadır.

Başa dön tuşu