EkonomiGüncel

İş Bankası İlan Verdi! Şehir Merkezinde Doğalgazlı 3+1 Daire İlanı

İş Bankası İlan Verdi! Şehir Merkezinde Doğalgazlı 3+1 Daire İlanı: Türkiye İş Bankası vatandaşlar için ilan verdi. Geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu daire ilanı ile gündeme geldi. Verilen ilan birçok kişinin ilgisini çekti. Kullanıma hazır olan daire 3+1 den büyük olup 600 bin liraya satışa çıkıyor. İlana çıkan daire ilçe merkezinde yer alıyor.

Dairenin İç Yapı Özellikleri

Daire 3 oda 1 solan, 1 mutfak, 1 lavabo duş bölümünden ve 2 adet balkondan oluşuyor. Banka tarafından satışa sunulan dairenin dâhil olduğu apartmanın ön cephesinde bulunuyor. Konum bakımından ise Kuzey ve Doğu cephelerine sahip.  Banka tarafından satılığa çıkan 3+1 daire, ilçe merkezinde yer almasından dolayı oldukça fazla talip görmekte. Yapılaşmanın sık olduğu ve işlek bir cadde üzerinde hatırı sayılır bir konuma sahip.  Satılık olan dairenin krediye uygun bir şekilde satılığa çıkması ayrı bir özellik olarak ön planda bulunuyor.

3+1 Dairenin Konumu

Türkiye İş Bankası tarafından satılık olan dairenin yürüme mesafesinde önemli yapılar mevcut. Halk Eğitim Merkezi, Eczaneler, Restoranlar, Belediye Binası ve Devlet Hastanesi gibi birçok kurum yer alıyor. Doğalgaz ısınma sistemine sahip olan daire apartmana ait özel otoparkı da mevcut durumda. Uygun fiyata İş Bankası tarafından satışa sunulan daire hem nakit hem de konut kredisi için uygun durumda. Taksit seçeneklerinin yanı sıra kredi faiz oranları hakkında geniş bilgi için bankanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Banka tarafından satılığa çıkarılan daire açık teklif usulü ile satışı yapılacaktır. Daireye sahip olmak isteyen vatandaşlar mevcut fiyatın üzerine 5 bin lira tutarlı artışlar halinde sahip olabilecek. Banka tarafından satılığa çıkarılan dairenin diğer özelliklerini yazımız ekinde bulabilirsiniz…

3+1 Dairenin Genel Özellikleri

Satışa konu olan dairenin bulunduğu bina 1998 yılında inşa edildi. Binanın ikinci katında yer alan daire 3

+1 büyüklüğüne sahip olup brüt alan 124 metre kare olup kullanılabilen alan ise 110 metre karedir. Satışa konu olan taşınmazın yapı ruhsatı ve kullanım izni bulunmaktadır.

Başa dön tuşu