Güncel

İNG, Finansbank, TEB ve Halkbank 10.000-20.000 TL karşılıksız, geri ödemesiz destek duyurusu yaptı! 4 banka emekli müşterileri için muslukları açtı

İNG başta olmak üzere Finansbank, TEB, Halkbank ayrıcalıklı bir hizmet deneyimi kapsamında geri ödemesiz olarak müşteriler için muslukları açma kararı aldı. Geri ödemesiz karşılıksız destek duyurusu yapıldı. Kişiler ayrıcalıklı bir hizmet döngüsü kapsamında yararlanma fırsatlarına sahip oluyorlar. İNG- Finansbank- TEB- Halkbank ailesi ortaklaşa aldığı kararlarla 10.000 TL ile 20.000 TL geri ödemesiz destek duyurusu yapılacağı bildirildi.

4 banka emekliler için muslukları açma fırsatlarını genişletti. Muslukları açan banka her açıdan en iyi fırsatlardan yararlanarak avantajlı bir hizmet döngüsünden yararlanma fırsatlarına sahip oluyor. Emeklilerin bu fırsatları incelemesi ve bu fırsatlardan yararlanması için bankalar tarafından açıklamalara devam ediliyor.

ING Ailesi İmkanları Genişletiyor!

ING bankası son günlerin en popüler hizmetlerini sizlere sunmayı başarıyor, sunmuş olduğu 15.000 TL karşılıksız imkan olanaklarını sizlere sunmayı başarıyor. Böylelikle her açıdan ilgileri üzerine çekerek en iyi hizmetleri sizlere sağlama fırsatına sahip oluyor. Bunun yanında emekliler için farklı kredi seçenekleri de sunan İNG emeklileri için uygun bir banka olarak görülüyor. Bu bankayı seçen ve emekliliğini bu bankaya alan birçok müşteri olduğu da son günlerde açıklanan rakamlarla gösteriliyor.

Finansbank Muslukları Açtı!

QNB ailesi sizlere geniş kapsamlı bir hizmet dönemi dahilinde bir hizmet imkanı sunuyor. Sunulan hizmetlerin fırsatlara dolu olanaklar dahilinde sizlere sunulması bu alandaki hizmet olanaklarının genişletilmesinde etkili oluyor. Dijital bankacılık dünyasında QNB ailesi her geçen gün hizmet olanaklarıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor ve sizlere 17.000 TL karşılıksız kredi seçeneği sunuyor.

TEB Ailesi Farkını Ortaya Koyuyor

Türkiye Ekonomi Bankası son günlerde en iyi imkanlarla siz değerli emeklilere 20.000 TL karşılıksız kredi seçeneği sunmayı vadediyor. Bu kredi seçeneği günümüz şartlarında çok yüksek bir meblağ olarak görülmektedir.

Halkbank Hizmet Sahasını Genişletiyor!

Halkbank günümüzün popüler hizmet deneyimini sizlere sunarak avantajlı bir hizmet deneyimini sizlere sağlamayı başarıyor. Fırsatlarla dolu bir imkandan yararlanarak siz de bu süreçte Halkbank ailesinin sunmuş olduğu imkanlar genişletiyor. Halkbank fırsatları genişliyor!

 

Başa dön tuşu