EkonomiGüncel

ING banka mini kredi başlattı! 5 bin TL ödeme için TC KİMLİK yeterli!

ING banka mini kredi başlattı! 5 bin TL ödeme için TC KİMLİK yeterli! Düşük limiti 5000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada, İNG Bank yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı.

Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşların bireysel müşteri olması ve 18 yaşından büyük olması durumunda ihtiyaç kredisi imkanından faydalanabilmeleri için banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar dahilinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilmektedir.

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi yapmak istiyorsanız, 5000 TL’ye kadar kredi ödemesi alabilirsiniz. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda başvurularınızı internet üzerinden kolay bir şekilde yapabileceğinizi de söylemek isteriz.

ING BANK MİNİ KREDİ!

Nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşları, İNG Bank şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa o bankanın internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu doldurabilirler. Banka internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak, onay alacak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini gerçekleştirebilmektedir. 5 dakika içerisinde onay alacaksanız size en yakın şubeye gönderildikten kredinizi kullanmanıza olanak sağlamaktadırlar. Banka hesabı olan vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden, yapacakları işlemlerde özellikle kredi işlemlerine hızlı bir şekilde hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırabileceği ne söylemek isteriz.

Başa dön tuşu