Güncel

İNG Bank 7.000 TL karşılıksız nakit ödeme veriyor! SSK, Bağkur, memur emeklisi ile dul ve yetimler alıyor, duyan şubeye akın etti

İNG Bank’ın 7 bin lira toplamda verdiği karşılıksız nakit ödemenin, duyulması ardından büyük bir talep ve ilgi gördüğü bildiriliyor. Konu ile ilgili kampanyanın detayları halk tarafından öğrenilme çabası başladı. İnternet, sosyal medya ve medya araçları kullanılarak araştırmalara başlanıldı. Bu indirimlerle ilgili en net açıklamanın bankanın yapacağı açıklama olduğu düşünülüyor.

Büyük salgın sırasında ve sonrasındaki pahalılık hareketleri ile piyasa da bir durgunluk başlamıştı. Parasını en iyi şekilde yönetse bile orta direk sayılan memur, işçi ve emeklilerin bütçelerinde büyük gedikler açıldı. Bu açıklarını bir derece kapatmak için karşılıksız nakit ödemeler halktan büyük ilgi gördü. Bu konuda bankalar da devreye girerek nakit para imkanı sağlıyor.

SSK; BAĞKUR Emekli, Dul ve Yetimleri Başvurabilir

Maaşını İNG Banktan alan, ya da maaşını taşıyan, taşımak isteyenler bu olanaktan isterlerse faydalanabilecekleri duyurulmuştur. Maaşın taşınmasından hemen sonra belirlenen süre kadar maaşın başka bir bankaya taşınmaksızın İNG Banktan alınacağına dair taahhüt, maaşı hak eden tarafından verilmesi gerekmektedir.

Sıkıntılı günler yaşamakta olan memur ve işçi emeklilerinin ve aynı şekilde dul ve yetimlerinin bu olanağı kaçırmak istemeyecekleri ve olanaktan faydalanmak isteyecekleri düşünülmektedir. Toplamda yedi bin TL olan nakit ödeme kaçırılmaması gereken bir olanak olarak tüm emekli ve dul ve yetimlerine sunulmaktadır.

İNG Bank Şubelerine Duyan Akın Ediyor

Haberin duyulmasının ardından hemen SSK ve BAĞKUR emeklileri ile dul ve yetimleri kısa bir süre içinde İNG Bank şubelerine akın etmeye başlamışlardır. Günümüz koşullarında oldukça bir teklif olan yedi bin lira çok sayıda emeklinin acil ihtiyaçları için oldukça iyi bir miktardır.

Yedi bin liralık nakit ödeme ilk maaş ile birlikte emeklinin banka hesabına yatırılacaktır. Bunun sebebi maaş bilgisi ile ilgili Sosyal Güvenlik Kurumundan gelecek bilgi olmaktadır. İlk maaşın yatması ile birlikte bu bilgiye ulaşan İNG Bank hesap numarasına yedi bin lira karşılıksız ödeme yatırılacaktır. Çok kısa bir süre içinde ödemelerini almış olacaklardır.

Başa dön tuşu