EkonomiGüncel

İhtiyaç kredisi alacaklara müjde! Ziraat Vakıf ve Halkbank duyurdu: Düşük faizli 50.000 TL nakit kampanyası…

İhtiyaç kredisi alacaklara müjde! Ziraat Vakıf ve Halkbank duyurdu: Düşük faizli 50.000 TL nakit kampanyası… Kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden duyuru paylaşıldı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu yeni kampanyada internet üzerinden ve banka şubeleri üzerinden 17 gün içerisinde düşük faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı.

Kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar için müjdeli haber olarak verilen bu kampanyadan, nakit kredi kullanacak olan tüm bireysel müşterilerin, emekli olması ve sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda işlem yapacağını duyurdu. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden düşük faiz oranlarıyla birlikte kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuç vereceği bu kampanyalarda, özellikle de banka müşterisi olması durumunda internet üzerinden masrafsız kredi kullanabileceği haberi verildi.

Son zamanlarda özellikle de ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen kamu bankaları yaptıkları bu kampanyalar ile birlikte vatandaşları kredi ödemeleri yapmaya devam ediyor. Emekli olan kişilerin tercih etmiş olduğu kamu bankaları, emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapacağı için maaş müşterisi olmanız durumunda veya emekli maaşınızı ilk defa kamu bankalarından bir tanesine taşımanız durumunda sizlere kredi ödemesi vermektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılacak?

Kamu bankaları üzerinden başlatılan bu kampanyalarda özellikle kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların şartlara uygun olmaları ile birlikte aynı gün içinde hesaplarına ödemeler internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yatırılmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 50000 TL’ye kadar kredi verilirken, banka hesabı olan kişilerin 17 gün içerisinde yapmış oldukları başvurularda, düşük faizlerden yararlanacağı açıklandı.

Başa dön tuşu