Ekonomi

IBAN numarasına: Ziraat Vakıf ve Halkbank’tan Ödeme, Emekli Çalışan Herkes Alacak!

IBAN numarasına: Ziraat Vakıf ve Halkbank’tan Ödeme, Emekli Çalışan Herkes Alacak! Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Banka müşterisi olan vatandaşların kendi banka müşterisi olan hesapları üzerinden yapacakları işlemlerde nakit kredi kullanabilmeleri için uygun faiz oranları ile birlikte işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ödeme alacak olan tüm vatandaşların emekli ve çalışan olmaları durumunda ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanabileceğini söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit kredi başvurusu nasıl yapılır?

Acil ihtiyacınızın olması durumunda banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kampanyalara katılacak olan bireysel müşterilerin banka hesapları üzerinden almış oldukları şifreleriyle birlikte internet bankacılığına giriş yapmaları isteniyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank‘ın ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlarına kredi puanı uygun olması durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri vermektedir.

Banka müşterisi olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmeleri için hemen aynı gün içinde yapacakları kredi işlemleriyle birlikte uygun faizlerden yararlanarak, ihtiyaç kredisi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kampanyalara, emekli olan kişilerin kredi kampanyasına katılabilmesi için maaş müşterisi olması istenmektedir.

Başa dön tuşu