Ekonomi

IBAN Hesaplarınızı Kontrol Edin! Hesabınıza Para Yatmış Olabilir! 

IBAN hesaplarınızı kontrol edin 20 bin tutarlı ödeme hesaplara yatırıldı. Süre 10 gün ile kısıtlı. Son dönemlerde yapılan kampanyalarda gelir belgesine gerek kalmadan 20 bin lira tutarlı ihtiyaç kredisi verilecek. Yapı Kredi Bankası üzerinden verilen kredi için uygun faiz oranları ile işlem yapılacağı açıklandı. Banka tarafından verilen ihtiyaç kredisini kullanmak için başvuru yapılması gerekiyor.

20 bin lira tutarlı kredi kullanmak isteyenler başvuru yaparak hızlı bir şekilde kredi kullanarak tutarı hesaplarınıza yatırarak öğrenmek mümkün. Kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar kredi başvuru işlemlerini 5 dakika gibi kısa sürede yapabilecek. İşlemlerin ardından aynı gün içinde ödeme alabilecek.

En yakın banka şubesinden başvuru yapılabildiği gibi cep telefonlarından SMS yöntemi ile de başvuru yapılabilir. Sizlerde şayet ihtiyaç kredisine ihtiyaç duyuyorsanız Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kredi kampanyasına dâhil olabilirsiniz. Cep telefonlarından mesaj atılarak ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz.

Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası tarafından verilen ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için Sms ile başvuru yapabilirsiniz. Telefonların mesaj bölümünden yapılan başvuru ile 20 bin liraya kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli kredi işlemi yapılacak. Bireysel olarak TC kimlik numarası, aylık gelir ve doğum tarihi yazılarak 4411 nolu numaraya kısa mesaj atılarak ihtiyaç kredisine başvuru yapılır. Cep telefonundan yapılan başvuru sonrasında başvuru sahibine kredi onayı ile ilgili bilgilendirme gelir. Onaylanmış olan krediyi kullanabilmek için en yakın banka şubesine kimlik ile birlikte gidilerek kredi kullanılabilir.

Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek kredi ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka tarafından yürütülen kampanyaya şube üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşların banka kredi notunun 1400 ve üzeri olması aranan şartlar arasında yer alıyor. Yapı Kredi Bankası üzerinde hesabı bulunan müşteriler ise internet bankacılığı kullanılarak uygulama üzerinden başvuru yapabilir. 7 gün 25 saat kredi başvurusunda bulunmak mümkün. Sizlerde ihtiyaç kredisine ihtiyaç duyuyorsanız, kredi için gerekli başvurunuzu yaparak kredi imkânından faydalanabilir, aynı gün içerisinde krediyi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu