Ekonomi

Hesap numarasına ödemeler olacak, Kimlik numaranızdan sorgulayarak 40.000 TL ödeme alın!

Hesap numarasına ödemeler olacak, Kimlik numaranızdan sorgulayarak 40.000 TL ödeme alın! Banka hesap numaraları üzerinden sizlerde kimlik numaranızı sorgulayarak, istediğiniz zaman nakit kredi başvurusunda bulunabileceğiniz Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir ve dilediğiniz zaman başvuru yaparak, kredi ödemesi alabilirsiniz. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için verilecek olan yine kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte sizlere 40000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi yapılmaktadır.

Denizbank müşterisi olan vatandaşlar ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların banka müşterisi olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, kredi ödemesi alabilecekleri bu kampanyalardan faydalanabilmeleri için hemen aynı gün içinde işlem yapılması gerekiyor.

Denizbank müşterisi olan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde kredi ödemesi verilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka kredi puanı 1500’ün üzerinde olması durumunda işlemlerine gerçekleştirebilirler ve kendi hesap numaralarına ödeme alabilmektedirler.

NAKİT BAŞVURU SMS İLE YAPILACAK!

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Denizbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, cebimde kredi kampanyasına katılarak, oturdukları yerden ne kadar onay aldıklarını, hemen görebiliyor.

  • Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvurular sonrasında kredi imkanından faydalanacak olan kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini gün ay yıl olarak yazıp, bu mesajı: 32 80 numarasına gönderebilmektedir.

Yapılacak olan başvurular sonrasında kredi onayı alacak olan vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan kredi hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak da kullandırılmaktadır.

Başa dön tuşu