Güncel

Her ay maaşınıza ek 12000 TL kazanın! Yeni gelir kapısı vatandaşları sıraya soktu! Bu habere hemen bakın

Ekonomik sorunların ve pandeminin hat safhada olduğu özellikle iş kıtlığı yaşanan bu günlerde homeoffice çalışmak isteyen bireylerin sayısı gittikçe artmaktadır. Alternatif olarak kazanç sağlamak isteyen öğrenci, ev hanımı gibi bireyler içinde evden çıkmadan çalışmak cazip gelmektedir. Evden yapılabilecek ve kazanç sağlanabilecek bu işlerden bir tanesi paketleme işidir. Her ilde mevcut olan evde paketleme işi için internet sitelerinde bazı ilanlar bulunmaktadır.

Bireyler bu ilanlara başvurarak evden çıkmadan yüklü miktarlarda ücretler kazanabilirler. Paketleme işi her zaman geçerli olan bir iştir. Bitip tükenmeyen paketleme işleri sayesinde bireyler kazançlarını artırabilirler. Bu paketleme işlemi hangi ürünler diye sorulacak olursa ise; mandal, nikah şekeri, balon gibi ürünlerdir. Bu ürünlerin paketlenmesi ve monte edilmesi konusunda sizden yardımcı olmanızı isteyen firmalar evinize iş göndermektedir. Bu işin karşılığında size belli bir ödeme yapılmaktadır.

Paketleme İşi Ücretlendirilmesi

Evde paketleme işinde ücretler genellikle paket başına 1 ya da 5 TL arasında değişmektedir. Ayda 5000 ya da 6000 TL kazanmak için bireyler günde 300 ya da 400 paketleme işi yapabilirler. Ki bu rakam kolaylıkla yapılabilecek bir rakamdır. 100 paketleme işi sadece 1 saat sürmektedir. Bireyler 400 ya da 500 paketleme işini üç ya da beş saatte kolaylıkla yapabilirler. Eğer ki günde 400 paketleme işi yapılır ise ayda 10.000 TL’ye varan kazanç elde edilebilir. Bu paketleme işini veren genellikle bilindik markalardır. Bu işi düzenli olarak yapanlar oldukça iyi bir maaş alma hakkı elde edebilirler.

Paketleme İş İlanları Nasıl Bulunur?

Paketleme işi ilanları için direk arama yapıldığında bu iş bulamayabilir. Ancak paketleme işi ilanı şeklinde arama yapıldığında il bazlı olarak haritalardan iş yerlerinin telefon numaralarına ulaşılabilir. Bireyler bu telefon numaralarını arayarak paketimi iş yapmak istediğini belirtebilirler. İş işveren tarafından kabul edildiğinde paketler ve ürünler bireylerin evlerine bırakılır. Daha sonra iş bittikten sonra bireyler işverene haber verir tekrar paketler evden alınır. Paketlerin düzgün yapılmaması halinde firma tekrar bireylere ulaşabilir ve işi tekrar yaptırabilir.

Başa dön tuşu