EkonomiGüncel

Gece açıklandı! TC kimlik numarasına 7400 TL ödeme olacak!

Gece açıklandı! TC kimlik numarasına 7400 TL ödeme olacak! Tc Kimlik numaranız üzerinden sizlerde 7400 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, Denizbank tarafından başlatılan bu kampanya ile birlikte, ihtiyacınızı hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Denizbank tarafından başlatılan bu kampanyada cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvuru gerçekleştirebilecek ve istediğiniz krediye hemen aynı gün içinde alabileceksiniz.

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihi yazarak bu mesajı: Cebimde Kredi Numarası olan 32 80 numarasına göndermeleri durumunda kredi başvurusunda bulunabilirler.

ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar için kampanya başlatan Denizbank, yaptığı bu kredi kampanyasında 3 ve 36 ay vadeli olarak kredi ödemeleri, sizlere gerçekleştiriyor.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz, Denizbank, Sizlere cep telefonları üzerinden aynı zamanda internet bankacılığı uygulaması üzerinden de kredi imkanı sağlayan bankaların başında gelmektedir. Denizbank üzerinden hem SMS ile hem de ihtiyaç kredisi başvurunuzu bankanın müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı uygulaması üzerinden yaparsanız sizlere sonuç hemen verilmektedir.

Denizbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden, yapacakları ihtiyaç kredisi başvuruları ile birlikte acil ihtiyaç kredilerine hızlı bir şekilde hesaplarına alabilecekler, onaylanan krediler ile diledikleri zaman internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kendi hesaplarına yatırabileceklerdir.

7400 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlardan da banka kredi puanıma uygun olmasını istemektedir. Sistem olarak kredi onayı alabilmeniz için banka kredi puanınızın 1500 ve üzerinde olması istenmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalardan istediğiniz bankayı seçerek aynı gün içinde kredi ödemesi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu