EkonomiGüncel

Gece 23:00’de duyuruldu ve Resmi Gazetede Yayınlandı! Emekliye Ek Ödeme Limitleri Belli Oldu

Gece 23:00’de duyuruldu ve Resmi Gazetede Yayınlandı! Emekliye Ek Ödeme Limitleri Belli Oldu. Gece yapılan duyuru sonrasında emekli olan vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi ödemeleri verileceği açıklandı. 30000 TL ve 60000 TL arasında ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyalar, Resmi Gazetede yayınlandı ve kredi başvurusu yapacak olan emeklilere düşük faiz oranlarıyla birlikte sadece kimlikleriyle birlikte verileceği açıklandı.

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm emeklilere devlet destekli olarak verilecek faiz oranlarından yararlanmak şart ile birlikte sizlere işlem yapılacak ve krediler kullandırılacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız sizlerde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden desteklerini alarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme yapacağını duyurdu.

30000 TL ile 60000 TL arasında başvurunuzu gerçekleştirelim, kredi alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden hemen sizlerde 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. 30000 TL ile 60000 TL arasında nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi işlemlerinde 3 ay ertelemeli krediler hızlı bir şekilde ödenmektedir.

Başa dön tuşu