Ekonomi

Faizsiz kredi almak için sıraya girildi! Bugün başladı ve kısa süre sonra sona ereceği duyuruldu!

Faizsiz kredi almak için sıraya girildi! Bugün başladı ve kısa süre sonra sona ereceği duyuruldu! Faizsiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için başlatılan kampanyada, Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden destek kredileri ödemediği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları faizsiz ihtiyaç kredilerinde katılım bankaları üzerinden yaptığı anlaşmalar ile birlikte katılım bankaları aracılığı ile birlikte 50000 TL kredi ödemesi gerçekleştirecek.

Faizsiz ihtiyaç kredisi faizsiz konut kredisi ve faizsiz taşıt kredisi kullanmak istiyorsanız başvurularınızı katılım bankaları üzerinden yaparak destek kredilerinde hızlı bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirerek tüm bankacılık işlemleriniz gibi yapmış olduğunuz kredi başvurularında da faizsiz işlem yaparsınız. Faizsiz nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara kredi işlemleri 5 dakika içerisinde verilmektedir.

Ziraat Katılım Bankası ile birlikte Vakıf Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi işlemleri hızlı bir şekilde ödenmektedir. Ziraat Katılım Bankası ile birlikte Vakıf Katılım Bankası üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde ihtiyaç kredisi olarak sizlere 50000 TL kar payı oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Bireysel müşterilerin, başvurularını gerçekleştirebilecekleri kampanyalar, üzerinden nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara aynı gün içinde destek ödemeleri verilmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden kredi işlemlerini yapabileceğiniz bu kampanyalar aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz ilk faizsiz kredilerde sizlere en düşük kar payı oranlarıyla birlikte ödeme gerçekleştirilmektedir.

Başa dön tuşu