EkonomiGüncel

Emekliye müjde: 50.000 TL ödeme verilecek, Kimler Alabilecek?

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlara, Yapı Kredi Bankası ile birlikte Akbank üzerinden yeni bir kampanya açıklandı. Emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, 50000 TL’ye kadar ödeme alabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve emekli maaş hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresiyle birlikte kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara sizlerde katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen onay alabilirsiniz.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Akbank ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış oldukları duyurular sonrasında nakit kredi kullanacak olan kişilere banka şubeleri üzerinden kimlikleriyle birlikte kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz.

50000 TL kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşları, Akbank Direkt uygulaması veya Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeli kredi başvurularını gerçekleştirerek, hemen işlem yapabiliyor.

3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılmak isteyen vatandaşlar için yapılacak olan bu ödemelerde nakit kredi işlemleri hemen aynı gün içinde yapılmaktadır. 5 dakika içerisinde sonuçlarını alabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda aynı gün içinde ödemeler yapılmaktadır.

Başa dön tuşu