Ekonomi

Emekliye 10 bin ve 50 bin TL ödeme! Başvuru yapan emekli haber hemen hesaba ödeme alıyor!

Emekliye 10 bin ve 50 bin TL ödeme! Başvuru yapan emekli haber hemen hesaba ödeme alıyor! Kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kredi ödemesinde, emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanabileceğiniz, kamu bankaları üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapılarak kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman bu ay sonuna kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almayan vatandaşlar, maaş, taşıma işlemlerini yaptıktan sonra bu bankalar üzerinden kredi işlemlerini gerçekleştirerek, emekli kredisi olarak 36 ay vadeli 50000 TL kredi kullanabilmektedir.

Emeklilere 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nasıl yapılır?

50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu ay sonuna kadar yapacak olan emeklilere düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi imkanı sağlanacaktır.

  • Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve 36 ay vadeli olarak alabileceğiniz bu kredilerde de şartlara uygun olarak kredinize hemen hesaplarınıza yaptırabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi imkanı sağlanmaktadır.

Başa dön tuşu