Ekonomi

Emekli ve sigortalı olarak çalışan kişilere Ziraat Bankası ödeme yapacak! 30.000 TL ödeme için son şans!

Emekli ve sigortalı olarak çalışan kişilere Ziraat Bankası ödeme yapacak! 30.000 TL ödeme için son şans! Emekli ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, Ziraat Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri 30000 TL olarak verilecektir.

  • Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı vatandaşların, en çok tercih etmiş oldu, bankaların başında gelmektedir.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan vatandaşların, Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapacakları tüm başvurularda banka hemen aynı gün içinde şube yetkisinde kredi onayı vermektedir.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte işlem yapabilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden de işlem yapabilir ve bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşların kampanyaya katılarak, başvurularını gerçekleştirmeleri halinde alabilecekleri düşük faizle 30000 TL kredilerde, Ziraat Bankası ilk taksit ödemesini 90 gün veya 45 gün ertelemeli olarak sizlere verirken, toplamda ise 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturmaktadır.

Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olan bu kredilerde, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere bankalar belirli şartlar dahilinde kredi ödemesi vermektedir.

Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin bireysel müşteri olması ve düzenli olarak gelir belgesi olması durumunda, işlemlerini istedikleri zaman oturdukları yerden de yapabilmektedirler.

Ziraat Bankası şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve kampanya detayları hakkında bilgi alarak güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu