Ekonomi

Emekli Maaşını Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank’tan Alanlar Maaş Taşımadan 50.000 TL Alacak! Gece Açıklandı

Emekli maaşını Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, eylül ayı içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan banka müşterilerine 50000 TL gelir belgesiz olarak kredi imkanı sağlanacağı açıklandı. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, özellikle kredi puanınızın düşük olması durumunda bile bu bankalar üzerinden 36 ay vadeli düşük faizlerde kredi kullanabilmeniz sizlere olanak sağlanacaktır.

Emekli maaşını Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını banka şubeleri üzerinden kimlikleriyle birlikte yapabilmektedirler. Size en yakın banka şubesine giderek işlem yapmak istiyorsanız, öncelikli olarak maaş bankanızın bu banka olması istenmektedir. Maaş Bankası, bu banka olması olan durumlarında ise ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekleriyle birlikte borç kapatma kredisi kullanacak olan emekler, aynı şartlar dahilinde kredi kullanabilmektedirler.

50000 TL emekli Kredisi Başvurusu

50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu ay sonuna kadar yapacak olan emeklilere düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi imkanı sağlanacaktır. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve 36 ay vadeli olarak alabileceğiniz bu kredilerde de şartlara uygun olarak kredinize hemen hesaplarınıza yaptırabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi imkanı sağlanmaktadır.

En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalarda özellikle emekli maaşını alan vatandaşlara ayrıca, 10000 TL ile kredili mevduat hesabı başvurusu yaptırarak karta para imkanı da sağlanacaktır.

Başa dön tuşu