EkonomiGüncel

Emekli Maaşı Alanlar Dikkat! 100 bin TL ödeme verilecek! Ziraat Vakıf ve Halkbank duyurdu

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapılan yeni duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için bankalar, 100000 TL’ye kadar kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi veriliyor.

Emekli maaşını bankalar üzerinden alan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi olarak 100000 TL kredi kullanmaları durumunda, ayrıca diğer bankalardaki olan borçlarını kapatmak içinde bireysel müşteri temsilcisi üzerinden borç kapatma kredisi alabilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda sizlere uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilecek ve onaylanan bu krediler üzerinden hesaplarınıza hızlı bir şekilde sonuç alabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara başvuru yapmadan önce emekli maaşlarını kendi bankaları üzerinden almalarını istemektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde sizlerde ihtiyaç kredisi, ödemenizi hızlı bir şekilde banka şubeleri üzerinden yapabilirsiniz. Emekli maaşını bu bankalar üzerinden alan vatandaşlara ayrıca kredi haricinde konut kredisi taşıt kredisi ve emekli promosyonu gibi yüksek limitli promosyon imkanları da sağlanmaktadır.

Size en yakın banka şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi ile birlikte destek ödemeleri hakkında bilgi alabilir, kredi faiz oranlarını öğrenebilir ve ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi başvurusunun yine bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan ve daha önce bu bankalardan kredi alan vatandaşlar ise emekli maaş hesapları üzerinden alacakları internet şifresiyle birlikte bankanın internet şubelerine giriş yaparak buradan da 7 24 kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu yapabiliyor. En düşük faiz oranlarından yararlandırarak sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan bu bankalar üzerinden 100000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan kişiler banka şubeleri üzerinden yapmış oldukları kredi başvurularında, şube yetkisinde onay alacaklar ve hemen aynı gün içinde kredi onayını alarak, hesaplarına ödeme alacaklardır.

Başa dön tuşu