Ekonomi

Denizbank ödeme haberi! Denizbank hesabı olanlara 50.000 tl ödeme verilecek!

Denizbank ödeme haberi! Denizbank hesabı olanlara 50.000 tl ödeme verilecek! Denizbank üzerinden başvurumuzu gerçekleştirilip nakit kredi kullanmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmeleri için bu bankanın başlatmış olduğu 50000 TL kredi kampanyasına katılabilir. Denizbank emekli olan kişilere, sigortalı olarak çalışan kişilere ve devlet memuru olan kişilere 50000 TL 36 ay vadeli kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Denizbank Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda sizlere verilecek olan bu kredi ödemeleriyle birlikte 90 gün ertelemeli olarak kredinize hemen alabilirsiniz.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunmanız çok basit.

Nakit ihtiyacı olan kişiler cep telefonları üzerinden kredi başvurularında bulunmak istiyorlarsa kredim TC kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndererek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve cebimde kredi ne kadar onay aldığını görebilir.

Denizbank, mobil uygulaması üzerinden ve bankanın internet sitesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirecek bankanın başlatmış olduğu kredi kampanyalarına katılarak destek kredilerinden faydalanabilir ve 50000 TL kredi kullanmanız durumunda en fazla 36 ay vadeli ödeme tablosu yapabilirsiniz.

Emekli olan vatandaşların da Kredi kampanyalarına katılabilmeleri için emekli maaşı taşımaları durumunda işlem yapacağı açıklandı.

Kişilerin kredi puanına göre faiz oranlarından yararlandırarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan Denizbank yapmış olduğu kampanyalarda nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 90 gün ertelemeli olarak sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır.

Yapılan kampanyalar üzerinde güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınız haricinde icralık ve avukatlık bir borcunuz varsa ve bu borçları kapatmak için kredi kullanmak istiyorsanız bu kampanyaya katılamıyorsunuz.

Başa dön tuşu