Güncel

Çankaya’da çocuk atölyeleri yaza veda etti

Çankaya Belediyesi Çocuk Atölyeleri, Çayyolu Hizmet Binası yanında bulunan Muharrem Dalkılıç Parkı’nda düzenlenen etkinlikle yaza veda etti.

Çankaya Belediyesinin çocuklara yaz tatilini keyifli geçirmeleri amacıyla düzenlediği Yaz Dönemi Çocuk Atölyeleri, 2023-2024 eğitim öğretim yılı başlamadan önce renkli bir veda ile sezonu tamamladı. Çayyolu Çocuk Atölyesi ve 23 Nisan Çocuk Evi’nde yaz dönemi atölyelerine katılan çocuklar, sokak oyunları, satranç, boyama gibi çeşitli etkinliklerle keyifli bir gün geçirdi.

Yaz dönemi boyunca atölyelerde, İngilizce, Fransızca, Rusça, dans, bale, yoga, seramik, satranç, resim, akıl oyunları, spor, müzik, sokak oyunları atölyelerinde yaz boyunca kaliteli bir tatil geçiren çocuklar finali de yaz boyu öğrendiklerini oyunlara dönüştürerek eğlendi.

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2924. Cadde numara 1’de Çayyolu Hizmet Binası içinde faaliyet gösteren Çayyolu Çocuk Atölyesi ile Yaşamkent Mahallesi 3296. Cadde ile 3208. Sokak Kesişiminde hizmet veren 23 Nisan Çocuk Evi yaz ayları dışında da çeşitli dönemlerde kurslar açarak çocukların bilim, sanat ve spor atölyelerine katılımlarını sağlıyor. Her iki atölyenin kurs dönemleri Çankaya Belediyesinin internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyuruluyor.

Başa dön tuşu