EkonomiGüncel

Bim’in Yeni Aktüel Ürünleri Görücüye Çıktı! Böyle İndirim Görülmedi! Bu Hafta Bim Market Kaçmaz!

Vatandaşın mutfak alışverişinde en çok tercih ettiği marketler arasında yer alan Bim yeni aktüel ürünleri için broşürünü çıkardı. Birçok yeni ürünün geleceği 22 Kasım Salı günü için beklediği ürünü uygun fiyata satın almak isteyen vatandaşlar ilgiyle takip etmeye başladı.

Birçok Yeni Ürün Geliyor

Bilindiği üzere okullarda bir haftalık ara tatil verilmişti. Bu hafta sonu bitecek olan ara tatilden sonra yeniden okula dönüş heyecanı da öğrencileri şimdiden sarmaya başladı. Bim’in yeni aktüel ürünlerinin bulunduğu broşürde Milka marka çeşitli çikolatalar ve diğer markalardan birçok paketli ürünün yer aldığı görüldü. Yer fıstıklı kurabiye ve şekersiz kola gibi çeşitli ürünlerin yanında bayanlara yönelik kozmetik ürünlerinin de yer aldığı broşür şimdiden oldukça ilgi çekti.

Damla çikolatalı mini kurabiye milka markasıyla 24,50 TL’den satışa çıkmaya hazırlanıyor. Ayrıca milka marka oreo sandwich’in etiket fiyatı ise 18,50 TL olarak yer aldı. Bütün fındıklı karamelli çikolata ise yine aynı şekilde milka markasıyla 44,50 TL’den satışa sunulmaya hazırlanıyor. Bim marketin kendi markası olan Le’cola şekersiz 2,5 litresi ise broşürde 13,50 TL olarak yer aldı.

Birçok Kozmetik Ürünü Bulunuyor

22 Kasım Salı günü Bim markete gelecek olan atıştırmalıkların yanı sıra birçok kozmetik ürünlerde uygun fiyatlarla satışa sunulmaya hazırlanıyor. Dermokil marka jel yüz yıkama maskesinin 24,50 TL, çeşitli renklerde golden rose marka lip gloss’ların ise 34,50 TL olduğu broşürde yer aldı. Golden Rose marka Nude Look maskaranın 38,50 TL, Golden Rose marka çeşitli renklerde ojelerin ise 15,50 TL olduğu görüldü. Kozmetik ürünlerinin yanısıra ayrıca çeşitli tokalar, saç bantları, lastik toka ve çocuklara özel yan tokalarında yer aldığı 22 Kasım Salı gün ki Bim broşürü şimdiden vatandaşların ilgisini çekmeyi başardı.

Başa dön tuşu