Güncel

BİM’de yarın 10 TL’ye düştüğünü gören kapıda kuyruk olacak! BİM izdiham çıkaracak, ürünler tek tek listelendi!

Her hafta yeni indirimleri ile şaşkınlık yaratan BİM bu hafta da aynı indirimlerle geliyor! BİM, yine en harika ürünleri, en düşük fiyatlar ile müşterilerine sunmak için hazırlanıyor. En kaliteli ürünleri halka en uygun fiyatlar ile raflarında hazırladı. Bu hafta BİM’de satılan ürünler yine öncekiler gibi kapışılacak.

Aile bütçesine dost marketlerimizden BİM her zaman diğer marketler ile arasındaki farkı gösteriyor. En hassas fiyat ayarlamalarını yapıyor. Müşterilerinden tek beklentisi ise sadece kendilerine sunulan bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeleri olmaktadır.

BİM Kataloğunu Mutlaka Dikkatli Bir Şekilde İnceleyin

Tüm BİM müşterileri artık en iyi alışveriş listesini hazırlamanın, ellerine ulaşan ürün katalogları ile başarılabileceğini artık öğrendi. Her iyi tüketici gibi alın terlerini en iyi şekilde harcama yoluna gidiyorlar. Bilinçli tüketici yaratma yolunda BİM’de oldukça başarılı oldu.

Her hafta rafları dolduran indirimli ürünler hakkında öncesinde bilgi sahibi olan müşteriler aile bütçesini artık çok iyi yönetiyor. Birbirinden iyi markaları hep birlikte BİM stantlarında bulmaları artık çok daha kolay. Üstelik en iyi fiyatlar ile satın alabilme olanağına sahip oluyorlar.

BİM Kataloğu Olay Çıkaracak

Bu haftaki fırsatları kaçırmak istemeyen müşteriler yine erken saatlerden itibaren BİM’i dolduracaklar. Katalog içeriği gün geçtikçe daha da genişlemektedir. İhtiyaç duyulan hemen hemen her şeyi BİM kataloğunda bulmak mümkün olmakta ve ürün yelpazesi her geçen gün daha da genişlemektedir. Buna rağmen halka seslenecek ürün fiyatları politikası ile her zaman en önce market zincirlerinin başında yer almaya devam etmektedir.

Listelenen ürünleri tek tek, hiçbir ihtiyacı gözden kaçırmadan inceleyerek karar veren müşteri profili yine kazanmaya devam ediyor. Gün geçtikçe daha çok kişi ve aile tarafından izlenerek ürün tercihleri önceden yapılmaya başlanmıştır. Bu fırsatın asla kaçırılmaması gerektiğinin bir kez daha altını çizmek gerekir. Bu haftada lider market BİM kesinlikle alışverişte ön sırada olacak. Siz de bu hafta alışverişte BİM’de olun!

Başa dön tuşu