Ekonomi

Beklenen açıklama! Nakit isteyenlere 60.000 TL’ye kadar ödeme yapılacak! Bugün başladı

60000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası beklenen açıklamayı bugün itibariyle başlattı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kredi kampanyası üzerinden sizlerde destek kredilerinden faydalanabilecek ve onaylanan krediler hesaplarımıza yatırarak hemen öğrenebileceksiniz.

60000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası müşterisi olmasa bile ihtiyaç kredisi alabileceğini söylemek istiyoruz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte banka, oturdukları yerden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemesi yapacağını açıkladı.

60000 TL ihtiyaç kredisi…

Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, Bireysel yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirini yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini gün ay yıl olarak yazarak, 44 11 numarasına mesaj olarak göndermesi gerekiyor.

Yapılan kredi başvurusu sonrasında değerlendirme sizin kimlik numaranız üzerinden yapılacak ve onaylanan bu kredilerin ne kadar olduğu hakkında bilgilerde sizlere hızlı bir şekilde kullandırılacaktır. Kısa mesaj atarak, kredi onayı alan tüm vatandaşlar, onaylanan tutarı en yakın banka şubesi üzerinden istedikleri zaman kullanabilmektedirler.

Banka müşterisi olan kişiler banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, şubelere gitmeden, yapacakları tüm işlemlerde nakit kredi işlemlerinin Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden 7 24 yapabilmektedir. Bankanın mobil uygulaması üzerinden sadece ihtiyaç kredisi değil, kredi kartı başvurunuzu ve diğer tüm başvurularınızı yapabileceğiniz gibi bankacılık işlemlerinizi de kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabileceklerdir.

Başa dön tuşu