Ekonomi

Bankadan açıklama: Banka sizlere 10-20-30-40-50 bin TL ödeme yapacak! Nakit sıkıntınız bitecek!

Bankadan açıklama: Banka sizlere 10-20-30-40-50 bin TL ödeme yapacak! Nakit sıkıntınız bitecek! Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda özellikle kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte verileceği açıklandı. 10000 ile 50000 TL arasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, Garanti Bankası, özellikle düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması durumunda bireysel müşteri olmaları ile birlikte kredi başvurusu yapabilir. Emekli olan vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa, emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapmaları gerekiyor ve emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıması gerekiyor. Emekli maaşınızı Garanti Bankası şubelerine taşıdıktan sonra 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak destek kredilerinden faydalanabilirsiniz.

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalarda, internet bankacılığı kullanan vatandaşlar, kredi ödemelerini kimlik numaraları üzerinden mobil uygulama aracılığıyla birlikte de kolay bir şekilde alabiliyor.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları…

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden alacakları kredilerde en düşük faiz oranlarından yararlanarak yüksek limitli krediler alabileceğini söyleyebiliriz.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 3 ay ertelemeli olarak alacakları bu kredilerde şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırmaktadır.

Garanti Bankası haricinde diğer kamu bankaları üzerinden de TC kimlik numaramıza göre, 50000 tl kadar ödemeler alabilirsiniz ve gelir belgesi sunarak, bu kredileri bankaların şartlarına uygun olmanız durumunda kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu