EkonomiGüncel

Akbank Bankamatik kartı cebinde olan herkes yararlanacak! Bankaya gitmeden 50.000 TL ödeme alın!

Akbank Bankamatik kartı cebinde olan herkes yararlanacak! Bankaya gitmeden 50.000 TL ödeme alın! Akbank bankamatik kartı kullanan tüm vatandaşlar için 50000 TL’ye kadar ödeme verici haberini verdi. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi ödemesi vereceğini duyurdu.

50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlar, banka kredi şartlarına uygun olması durumunda, Akbank üzerinden diledikleri zaman kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Akbank, kendi müşterilerine ve internet bankacılığı uygulaması kullanan tüm müşterilerine ihtiyaç kredisi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte kredi işlemleri sunarken, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde de kredi ödemelerini hesaplarına yatıracağını açıkladı.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Sms ile kredi başvurusu bankanın EN KOLAY KREDİ BAŞVURU yöntemlerinden bir tanesi olmaktadır. Cep telefonu üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar hemen işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir.

Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına göndermeniz durumunda aralık ayı sonuna kadar devam edecek olan Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda kredi başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlemlerini gerçekleştirebileceği Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi vermektedir.

Başa dön tuşu