Ekonomi

Akbank banka hesabı olanlar dikkat! Banka açıkladı! 3 gün kaldı…

Akbank banka hesabı olanlar dikkat! Banka açıkladı! 3 gün kaldı… Akbank banka hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden ve cep telefonunuz üzerinden SMS atarak başvurularınızı gerçekleştirerek, kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan tüm vatandaşlara banka müşterisi olması durumunda düşük faizli ve masrafsız kredi ödemesi verilecektir.

Akbank üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden mesaj atarak da işlemlerini gerçekleştirebilir ve bu banka müşterisi olması durumunda, masrafsız ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi alabilmektedir. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapılmaktadır.

BAŞVURU

Akbank Direkt uygulaması üzerinden ve cep telefonunuz üzerinden SMS ile ve yapmış olduğunuz kredi başvuruları sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç vermekte.

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, Akbank hesabınızın olması durumunda, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredileri için 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan kampanyalarda şartları uygun olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde kredi ödemesi yapılıyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda hesaplarınıza düşük faiz ödemeler alabilirsiniz.

Başa dön tuşu