EkonomiGüncel

Akbank “Aralık Ayı” Kampanyası Pazartesi Başlayacak: TC Kimlik Yazana 40.000 TL Ödeyecek

Akbank “Aralık Ayı” Kampanyası Pazartesi Başlayacak: TC Kimlik Yazana 40.000 TL Ödeyecek. Akbank üzerinden başladılar yine kampanya ile birlikte nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara 40000 TL’ye kadar ödeme yapılacağı haberi verildi.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, Akbank, aralık ayı kampanyası ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 40000 TL’ye kadar ödeme yapacak.

Cep telefonunuz üzerinden başvurularını gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara özellikle mobil uygulamalar üzerinden de başvuru yapma imkanı sağlanmaktadır.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilerek hızlı bir şekilde işlem yapılmaktadır.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlara acil ihtiyacı olması durumunda cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeleri durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaklardır.

Akbank, SMS Kredi servisi haricinde, Akbank Direkt uygulamasını kullanan kendi banka müşterilerine de hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini açıkladı.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda ayrıca resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak da katılabileceğinizi söylemek isteriz.

En düşük faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması veya emekli olmaları durumunda kredi ödemeleri olabileceğini de söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu