Ekonomi

Akbank açıklama yaptı! Son dakika… Akbank hesabı olanlara 43.000 TL ödeme verilecek!

Akbank açıklama yaptı! Son dakika… Akbank hesabı olanlara 43.000 TL ödeme verilecek! Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek takip kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, 43000 TL kredi kullanabilirsin. Akbank hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında başvuru, kriterlerine uygun olan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanabilir.

Akbank internet sitesi ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde 43000 TL kredi ödemesi alabilirsiniz.

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, bankanın direkt uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden diledikleri zaman kredi başvurusunu yapabilir.

Akbank üzerinden kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, SMS atarak hemen işlem sonucunuzu öğrenebilirsiniz, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz gerekiyor. 44 25 numarasına gönderilen mesaj sonrasında banka hemen aynı gün içinde hesaplarınıza ödeme yatıracak ve sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verecektir.

Başa dön tuşu