Ekonomi

Akbank 3 ay ertelemeli 44000 TL nakit kredi kampanyasını paylaştı!

Akbank 3 ay ertelemeli 44000 TL nakit kredi kampanyasını paylaştı! Akbank, nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için paylaşmış olduğu yeni kampanyada 44000 TL’ye kadar ilk taksit ödemenizde 3 ay ertelemeli olarak kredi olabileceğinizin haberini verdi. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirecek, 44000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemesi yapacağını açıkladı.

AKBANK KREDİ

Akbank kredi kampanyasına katılmak istiyorsunuz ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmadan önce kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte ne kadar kredi onayı alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Akbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi işlemleri verecek olan bu bankadan cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da işlem yapabileceğinizi söyleyebiliriz.

SMS KREDİ

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Akbank üzerinden SMS kredi haricinde ayrıca ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların internet bankacılığı uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden de 7 gün 24 saat bireysel tüketici kredisi alabileceğini söyleyebiliriz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirecek olan vatandaşların hemen aynı gün içinde işlemleri gerçekleştirilerek ihtiyaç kredileri kullanılmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ve banka kredi puanınızın uygun olması durumunda, Akbank, sizlere ihtiyaç kredisi desteği ödemektedir.

Başa dön tuşu